Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank, müşterilerine sunmuş olduğu kredi kartları ile, onlara yalnızca ödeme esnasında hızlılık ve kolaylık kazandırmıyor, onların yaptığı her harcamada uçuş işlemlerinde kullanacakları mil puanlar ve anlaşmalı üye iş yerlerinden de ekstra taksit fırsatlarını sunmaktadır. 2017 yılı içerisinde müşterilerine ve Akbank ayrıcalıklarından ilk kez faydalanacak olan kişilere yönelik ciddi anlamda yatırım yapmayı hedefleyen Akbank, dijital bankacılık hizmetlerine de yatırımlarını hızlandırmıştır.

Bu doğrultuda ilk olarak Akbank kredi kartı başvurusunu değerlendirebiliriz. Akbank internet adresine girildikten sonra yapılacak olan kredi kartı başvurusunda, çok büyük bir ayrıcalık sizleri bekliyor olacak.

Akbank kredi kartı başvurusu için sisteme giriş yaptığınız zaman, adınız ve soyadınız, TC kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı tuşladıktan sonra, başvurunuz gerçekleşmiş olacaktır. Bu işlem sonrasında, başvurunuzun olumlu ya da olumsuz olarak belirlenen sonucu cep telefonu numaranıza gönderilecektir.

Bankanın sunduğu bu hizmette, kişilerin ilk olarak kredi notları ve kredi sicilleri dikkate alınmakta, ardından da onlara sonuç belirtilmektedir. Onaylanan limitler çok yüksek tutarlarda olmasa da, düzenli ödemelerin ardından gelir belgenizi yanınıza alarak banka şubesine gittiğinizde, başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bu sayede de kredi kartı limitiniz artmış olacaktır.

Akbank’ın sunduğu Axess kredi kartı başvurusu sonucu öğrenme ya da Wings kredi kartlarından herhangi birine başvurmak için banka şubelerine de gidebilirsiniz. Yanınızda kimliğiniz ve gelir belgenizin olması durumunda, yalnızca beş dakika içerisinde kredi kartı başvuru formunu doldurabilir, ardından da kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Banka şubesine giderek ya da internet sitesi üzerinde yapılan başvurularda da teslim süresi neredeyse aynıdır. Bundan dolayı, sizin için kolay olan ya da tercih edeceğiniz yoldan başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bankanın internet sitesinden de kartınızın kuryedeki durumunu ya da hangi kuryeye teslim edildiğini sorgulama şansına sahipsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir