Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye’nin en bilinen kredi kartlarından biri olan Garanti Bonus kredi kartı için internetten online başvuru gerçekleştirebilir ve kredi kartı başvurusu sonuçlarının takibatını yapabilirsiniz. Bonus Kart, farklı bankalar tarafından kullanıcıları ile buluşturulsa da, gün içerisinde en çok başvuru Garanti Bankası’na yapılmaktadır. Garanti Bankası’nın piyasaya sunmuş olduğu Bonus Kart için, başvuru kanallarına bakacak olursak, ilk etapta banka şubelerini görebiliriz. Banka şubelerine giderek başvurular kısa bir sürede yapılmaktadır.

Genellikle vadesiz bir mevduat hesabı açtıracak olan kişilere, bonus kredi kartı başvurusu yapmak isteyip istemedikleri sorulmaktadır. Eğer onay verilirse, açılan hesapla birlikte kredi kartı başvurusu da kısa bir süre içerisinde yapılacaktır. Özellikle maaşını Garanti Bankası’ndan alan kişiler için, kısa sürede başvuru süreci tamamlanmakta ve birbirinden avantajlı hizmetleri bulunan Bonus kredi kartları, kullanıcılarına hemen teslim edilmektedir.

Bonus kredi kartı başvurusu için bir diğer yöntem de internet aracılığı ile olmaktadır. Garanti Bankası’nın internet adresine girdikten sonra, menülerde kredi kartını, ardından da kredi kartı başvurusunu seçmelisiniz. Burada sizlerde ad, soyad, telefon numarası, kart tipi, TC kimlik numarası ve güvenlik kodu talep edilecektir. Bu bilgileri doldurmanızla birlikte hemen alt kısımda bulunan başvur butonunu tıklamalısınız. Garanti Bankası’nda daha önceki dönemlerde kayıtlara geçmiş olan bir gelir belgeniz varsa, bankaya çağrılmanıza gerek duyulmadan, kredi kartınız adresinize teslim edilecektir. Fakat, Garanti Bankası ile ilk kez çalışacaksanız, bu durumda bankanın gelir belgesi talep edeceğini unutmamalısınız.

Sahip olacağınız Bonus kredi kartı ile ilgili başvuru sonucunuz, her iki kanaldan da kısa sürede genel merkeze iletilecektir. Yapılan incelemelerin ardından, başvuru formunda yer alan cep telefonu numaranıza sonucunuz iletilecektir. Bu kısa mesajda yer alan referans numarası ile de, Garanti Bankası’nın internet sitesine giriş yaparak, kartınızın basılıp basılmadığını, kuryeye teslim edilip edilmediğini ve bunun gibi diğer iletişim zamanlarını öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir