Bonus Özellikli Kartlar Hangileri

Bonus Kart, Garanti Bankası hizmetlerinden birisi olan ve bankacılık işlemlerinde binlerce müşterinin tercih etmiş olduğu bir kredi kartıdır. Bu kadar çok tercih edilmesi ve adeta meşhur bir hale gelmesinin nedenlerine bakacak olursak, sunmuş olduğu taksit sayısı avantajları ve puanları örnek gösterebiliriz. Bonus Kart kullanıcıları, birçok iş yerinden yaptığı alışverişlerde ek taksit seçeneklerinden faydalanırken bunun yanında harcamalardan da bonus puanlar kazanmaktadırlar.

Bonus punlar, her yapılan harcama için bankanın ön gördüğü oranlar ile kartınıza tanımlanan hediye paralardır ve harcamalarda şart bulunmaksızın kullanılabilmektedir. Garanti Bankası tarafından sunulduğunu bildiğimiz Bonus Kart, şuan birçok banka tarafından müşterileri ile buluşturulmaktadır. Bu durum karşısında bonus kartlar hangileri ya da bu kartların özelliklerinin birbiri ile aynı olup olmadığını birçok banka müşterisi merak içerisinde araştırmaktadır.

Bonus kartlar hangileri diye merak edenler için, Bonus Kart kredi kartı hizmeti veren bankaları, şu şekilde sıralayabiliriz.

bonus ozellikli kredi kartlari hangileri

  • Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı
  • Denizbank Bonus Kredi Kartı
  • Türkiye Ekonomi Bankası TEB Bonus Kredi Kartı
  • Şekerbank Bonus Kredi Kartı
  • ING Bank Bonus Kredi Kartı
  • Burgan Bank Bonus Kredi Kartı
  • A Bank Bonus Kredi Kartı
  • Tekstil Bank Bonus Kredi Kartı

Görüldüğü üzere birçok bankadan Bonus Kart hizmeti alınabilmektedir. Fakat, burada her bankanın sizlere sunacağı hizmet kesinlikle aynı olmayacaktır. Bundan dolayı, hangi Bonus Kart için başvuru yapılacaksa o banka üzerinden detaylı bir araştırma yapılması gerekmektedir.

Bu hizmetlerin yanı sıra, Garanti Bankası tarafından 25 yaş altı gençlerimiz için de Bonus Kart kredi kartı hizmeti sunulmatadır. Bonus Kart’ın internet sitesine girdikten sonra TC kimlik numaraları ve telefon numaraları ile başvuru yapacak olan öğrenciler, kartlarının onaylanıp onaylanmadığını aynı gün öğrenecektir. Bunun yanı sıra, aile bireyleri de üniversite eğitimi alacak olan çocukları için, mevcut kredi kartları üzerinden ek kart çıkarttırabilir ve Bonus Kart avantajlarından onların da faydalanmasını sağlayabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir