Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bonus kredi kartı, kullanıcılarına birbirinden özel fırsatlar hazırlayan ve düşük yıllık kullanım aidatı ile de kullanıcısını memnun eden kredi kartlarından birisidir. Gelişen teknoloji sayesinde bankacılık hayatının gelişmesi ile birlikte, kişilerin farklı yollardan kredi kartı başvurusunda bulunmasına olanak tanınmaktadır. Bundan dolayı, Garanti bonus kredi kartı başvurusu yapacak olan kişiler üç farklı yol ile başvurularını tamamlayabilecektir.

Kredi kartı başvurusu için yapılabilecek ilk başvuru yöntemi internet sitesi zerinden olmaktadır. Garanti Bankası’nın resmi sitesi üzerinden yapılacak başvuruda, sizlerden bazı bilgiler talep edilmektedir. Bu bilgileri doldurmanızla birlikte başvurunuzu tamamlamış olacaksınız. Diğer bir yöntem ise Garanti Bankası şubelerine giderek yapılacak olan başvurulardır. Burada, kullanıcılar için hazırlanan kredi kartı başvuru formları onlara iletilmektedir.

garanti bonus kredi karti basvurusu

Bonus kredi kartı başvuru formunu doldurulup banka görevlisine teslim edildikten sonra başvuru tamamlanacaktır. Son olarak, kişilerin başvuracağı yöntem, Garanti Bankası çağrı merkezidir. 444 0 333’ü arayarak yapacağınız bu başvuru işleminde, müşteri temsilcisi sizlere bazı sorular yönlendirecek ve telefon yoluyla başvurunuzu alacaktır.

Her üç kanaldan da Garanti bonus kredi kartı başvurusunu tamamlayabilecek ve başvuru durumunuzla ilgili de kısa sürede bilgi alabileceksiniz. Bu alanda, Garanti Bankası’nın internet sitesinde TC kimlik numaranız üzerinden sorgulama yapabileceğiniz gibi, 444 0 333’ü arayarak da başvurunuzun sonucu hakkında bilgi talep edebilirsiniz. Sahip olacağınız kredi kartı kurye aracılığı ile size teslim edildiktn sonra tekrar müşteri hizmetlerini aramanız gerekecektir. Çünkü, kredi kartınızın kullanıma açılabilmesi için, müşteri temsilcisi ile görüşme yapmalı ve şifrenizi belirlemelisiniz.

Bunun ardından, kredi kartınızla birlikte isterseniz ATM noktalarına giderek nakit çekimi yapabilirsiniz, isterseniz de POS cihazları yardımıyla harcama yapabilirsiniz. Yaptığınız tüm harcamaları da ATM noktalarından ya da internet bankacılığı ile mobil bankacılık üzerinden takip edeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir