Garanti Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası tarafından piyasaya sunulan ve müşterileri tarafından da büyük beğeni toplayan Bonus Card kredi kartları, binlerce kişinin yaptığı harcamalarda gün içerisinde kullanılmaktadır. Her geçen gün de daha fazla kişiye ulaşan bu kredi kartı için, başvuru kanalları oldukça çeşitlidir. Garanti kredi kartı başvurusunda bulunacak olan bireylerin, ilk olarak Garanti Bankası’nın internet sitesine giriş yapmaları ve ardından da üst menüde yer alan başvuru kısmına gelmeleri gerekmektedir.

Burada sizlerden çok kısa bir form doldurmanız talep edilecektir. Bu formda da TC kimlik numaranız, adınız soyadınız, aylık geliriniz ve cep telefonu numaranızı girmeniz yeterlidir. Bunun ardından bankaya başvurunuz gidecek ve çok geçmeden kısa mesaj ile geri dönüş yapılacaktır.

Garanti Bankası kredi kartı başvrusu olarak bu yolu tercih edenler, doğrudan kredi kartlarını teslim alamayacaktır. Bu süreçten sonra, mesai saatleri içerisinde Garanti Bankası müşteri hizmetleri tarafından aranacak ve birkaç dakikalık görüşme yapacaksınız. Bu görüşmede aylık geliriniz, talebiniz olan kredi kartı limiti gibi soruları cevaplayacaksınız.

Onay işlemi verilirse de banka şubesine gidip hem kredi kartı kullanım sözleşmesini imzalayacak hem de Bonus Card kredi kartınızı teslim alacaksınız.

Garanti kredi kartı başvurusu için en hızlı yöntem ise banka şubelerine başvurmaktır. Çünkü bankacılık alanında bir üründen faydalanabilmeniz için bazı belgeleri banka şubelerine sunmanız ve sözleşmeleri de imzalamanız gerekecektir. Gelir belgeniz ve kimliğinizi yanınıza aldıktan sonra Garanti Bankası’na giderseniz, aynı  gün başvurunuz sisteme kaydedilecektir.

Bunun yanı sıra, banka şubelerinden yapılan kredi kartı başvurularında, mevcut bir vadesiz mevduat hesabınız bulunmuyorsa, masrafsız bir şekilde bir de hesap açılacaktır. Bu hesaba yeteri kadar para yatırırsanız, ödenmesi gereken dönem borcu ya da asgari tutar, otomatik ödeme talimatına alınabilecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir