ING Bank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Reklam açısından her platforma başvuran ING Bank, bu sayede müşteri kitlesini oldukça geliştirmiş durumdadır. Ülkemizdeki diğer bankaların rekabetçi bir firma olarak gördüğü ING Bank, şimdi de müşterilerine Bonus Kart ayrıcalıklarını sunmaktadır. Hem düşük aidatlar hem de düşük faizler ile sunulan bu kredi kartlarına da ilgi oldukça fazladır.

ING Bankası tarafından sunulan bazı kredi kartı türleri; Premium ve Platinium Bonus Kart olarak sunulan kartlara, birçok farklı platformdan başvuru yapabilirsiniz. ING Bank Bonus kredi kartı başvurusu için tercih edeceğiniz yollar şu şekildedir.

ing kredi karti basvurusu

  • Telefon bankacılığı üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için 0850 222 0 600 numarasını aramanız yeterli olacaktır.
  • Bir diğer yöntem de sms ile kredi başvurusudur. Bunun için Kart yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazmalısınız. Bu mesajı da 2205’e göndererek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kısa mesaj, tarifenizde bulunan ücret karşılığı gönderilecektir. Ardından da başvuru sonucunuz aynı şekilde kısa mesaj yoluyla numaranıza gönderilecektir.
  • ING Bank Bonus Kredi kartı başvurusu için, bankanın internet adresine de giriş yapabilirsiniz. Burada ilk etapta TC kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı giriyorsunuz. Sizlere gönderilen mobil onay kodunu sisteme girdikten sonra, ardından diğer başvuru formuna geçebilirsiniz.
  • Banka şubelerine giderek kredi kartı başvurusunda da bulunabilirsiniz. Bu başvuru sürecinde, yanınızda maaş bordronuzun bulunması gerekecektir. Ardından başvurunuz yapılacaktır.
  • Son olarak da ING Bank ATM noktalarına giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bu süreç biraz daha basittir. TC kimlik numaranız ve cep telefonu numaranızı ATM noktasında tuşladıktan sonra, sistem otomatik olarak başvurunuzu alacaktır.

ing bank bonus kredi karti basvurusu

Başvurup onaylanan kartınızın ne zaman teslim edileceğini merak ediyorsanız da, banka şubesine gitmenize gerek kalmadan ING Bank web sitesine giriş yaparak, sorgulama işlemi yapabilir, sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde ing bank pegasus plus kredi kartı başvuruları da internet ve kısa mesajla hızlıca yapılabilmektedir. ING Pegasus Plus kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerden uçuş puanı kazanıp bedava uçak bileti alabilirsiniz. Kredi kartı başvuru sonucu yine cep telefonunuza sms ile gönderilebileceği gibi internet sitesinden sorgulama yaparak da öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir