İş Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Piyasada bulunan Maximum Kart kredi kartları ile tanıdığımız ve ülkemizin akıllara gelen ilk bankası olan İş Bankası, online bankacılık alanında birçok hizmeti sizler için sunmaktadır. Bunlardan birisi olan İş Bankası kredi kartı başvurusu, sadece internete bağlanmanızla birlikte birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilecektir. Bunun için yapmanız gereken ilk şey, İş Bankası’nın internet sitesine girmek ve üst kısımda bulunan menülerden de sırasıyla kartlar, kredi kartı ve hızlı kredi kartı başvurusu seçeneklerine tıklamalısınız. Bunun ardından karşınıza Maximum Kart özellikleri ile hazırlanmış birbirinden farklı kredi kartı çıkacaktır.

İş Bankası kredi kartı başvurusuna geçmeden önce bu kredi kartlarını incelemenizde fayda vardır. Çünkü, hem mesleklere hem de gelir durumlarına göre, en doğru kişinin kullanımı için bazı sınırlandırmalar bu kartlarda bulunmaktadır. Örneğin, gelir belgesi sunma şansınız yoksa yani öğrenciyseniz, doğrudan İş’te Üniversiteli isimli kredi kartına başvurmanız gerekmektedir.

Üniversite öğrencileri için hazırlanan bu kredi kartlarında, birbirinden farklı avantajlar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, çiftçiler için hazırlanan kredi kartları da mevcuttur. İhtiyacınız olan kredi kartını inceledikten sonra, ona tıklamalı ve ardından da sizlere yönlendirilen kredi kartı başvuru formunu doldurmalısınız. Bu formda, ilk olarak kredi kartınızın temassız özellikte olmasını isteyip istemediğiniz sorulacaktır.

Temassız özellik, 30 liraya kadar olan alışverişlerde size hız kazandırmak için geliştirilmiştir ve şifre girmenize gerek bile kalmadan ödeme işlemi yapılmaktadır. Bu hizmetten faydalanmak isteyip istemediğinizi seçtikten sonra, kimlik numaranız, kullandığınız güncel cep telefonu numaranız, aylık net geliriniz ve talep ettiğiniz limiti belirlemelisiniz.

Burada, geriye kalan bilgileri doldurmak için banka tarafından aranmayı ya da kendiniz online olarak seçmeyi isteyebilirsiniz. Bu tamamen sizin seçiminize kalmıştır ve kredi kartı başvurunuza aynı gün içerisinde yanıt verilecektir.

İş Bankası Maximum kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra eğer kart aidatı ödemek istemiyorsanız herhangi bir faturayı otomatik ödeme talimatı geçebilirsiniz. Bu işlem sayesinde kart ücreti ödemeden iş bankası kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Ek olarak iş bankasının aidatsız kredi kartı da bulunmaktadır. Bu kartta bazı maximum kart avantajlarından faydalanamayabileceğinizi unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir