PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Bankacılık sektöründe hızlı bir şekilde ilerlemeye devam eden PTT, müşterilerinin taleplerini karşılayabilmek adına onlara Bonus Kart kredi kartı hizmeti de sunmaktadır. Mal ve hizmet alımında yapılacak harcamalarda diledikleri gibi kullanılabilecek olan bu kredi kartları için, başvurular yalnızca PTT noktalarından yapılacaktır. Bundan dolayı, PTT’nin ayrıcalığı ve Bonus Kart’ın avantajlarından faydalanmak isteyen kişilerin, kimlik ve gelir belgeleri ile birlikte, PTT şubelerine gitmeleri yeterli olacaktır. PTT merkezlerinde yapacağınız başvurularda, üç farklı bonus kart kullanımınıza sunulacaktır.

Bunlar, Platinium, Gold ve Classic Bonus Karttır. Limitleri bakımından birbirinden ayrılan bu kredi kartları için belirli kart ücretleri de bulunmaktadır. Buna göre, Platinium Kart için 79 TL, Gold Kart için 71 Türk Lirası ve Classic Kart için 64 Türk Lirası ödenmesi gerekmektedir.

PTT Bonus Kredi Kartı Başvurusu

PTT Bonus kredi kartı başvurusu yapıldıktan sonra, yukarıda bahsetmiş olduğumuz değerler, senelik olarak kredi kartınıza yansıtılacaktır. Ayrıca, sahip olacağınız kredi kartında, merkez bankası tarafından ön görülen faizler ve gecikme zamları uygulanacaktır. Bundan dolayı, sürekli olarak güncellenen ve birçok bankadan da daha düşük faşz oranları sizlerin olacaktır.

Sahip olduğunuz Bonus Kart kredi kartında, nakit avans özelliği de açık bir halde size teslimat yapılacaktır. Buna göre nakit çekimi yapacağınız tutarın %3,5+ 5 TL kadarını ödeyerek, nakit avans çekimi de yapabileceksiniz.

Bu işlemlerde, size yansıtılacak en düşük nakit çekim bedeli, PTT’nin çalışma prensipleri doğrultusunda 8 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. PTT Bonus kredi kartı başvurusu yapan kişiler, başvuru sonuçlarını aynı gün içinde öğrenebilecektir. Teslim alınan kartların kullanıma açılması ve şifresinin belirlenmesi 444 1 788 PTT Çağrı Merkezi’ni aramanız yetelri olacaktır. Müşteri temsilcisi ile kısa bir görüşme yaparak, şifrenizi belirleyeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir