QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

QNB ile güçlerini birleştiren ve ülkemizdeki bankacılık faaliyetlerine QNB Finansbank olarak devam eden kuruluş, yılların getirmiş olduğu tecrübeyle birlikte, dijital bankacılığın en güzel örneklerini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Bunun en güzel örneğini görebileceğimiz kredi kartı başvurularında, şubeye gitme zorunluluğu ortadan kaldırılmış ve yalnızca internet sitesi üzerinden birkaç dakika içerisinde yapılacak başvurunun ardından, yeni kredi kartı banka müşterilerine sunulmaktadır.

qnb finansbank kredi kart basvurusu
qnb finansbank kredi kart basvurusu

Finansbank kredi kartı başvurusu için yapılması gereken ilk adım, bankanın internet adresine girmek ve üst kısımda bulunan kategorilerden önce kredi kartı ardından da kredi kartı başvurusuna tıklamalısınız. Burada sizler için hem Card Finans hem de diğer kredi kartlarına yönelik başvurular kabul edilmektedir. İlk olarak TC kimlik numaranızı tuşlayıp ardından da cep telefonu numaranızı yazarsanız, başvurunuzu kısa bir sürede QNB Finansbank’a iletmiş olursunuz. Fakat burada bilinmesi gereken bir nokta, başvurunun niteliğidir. İnternet üzerinden yapılan başvurular, ön başvuru niteliğindedir.

finansbank hizli kredi karti basvurusu

Eğer QNB Finansbank müşterisi değilseniz, bankada daha önceden taahhüt ettiğiniz bir gelir belgeniz yoksa ya da ilk kez kredi kartı kullanmak için başvuru yapacaksanız, bunun için banka şubesine gitmeniz gerekebilir. Çünkü, QNB Finansbank tarafından sunulan kredi kartlarında, gelir belgesi şartı aranmaktadır. Bunu da çalışmış olduğunuz iş yerinden alıp bankaya getirmeniz gerekecektir.

finansbank kredi karti basvuru sonucu

Finansbank kredi kartı başvurusunda sizlere cep telefonunuz üzerinden geri dönüş yapılacaktır. Eğer onaylanan bir kredi kartınız varsa ve gelir belgeniz gibi bankanın istediklerini şubeye teslim etmişseniz, başvuru yaptığınız sayfadan başvurunuzun durumunu da takip edebilirsiniz. Bunun için sizden ad, soyad, TC kimlik numarası ve cep telefonu numaranız talep edilecek, ardından da ekrana sonuç getirilecektir. Burada kartınızı ne zaman teslim alabileceğinizi görebilecek ya da ne zaman kuryeye teslim edildiğini öğrenebileceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir