TEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Ülkemizde gün içerisinde yapılan milyonlarca ticari işlemde, kredi kartı kullanılmaktadır. Müşterilerin ve işletme sahiplerinin tercih etmiş olduğu kredi kartlarına baktığımız zaman ise, büyük bir çoğunluğunun Bonus Kart özelliğinde olduğunu görmekteyiz. Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu bir kredi kartı hizmeti olmasına rağmen şuan birçok bankadan başvuru yapılabilen Bonus Kart için, tercih edebileceğiniz bir banka da Türkiye Ekonomi Bankası (TEB)’dir. TEB Bonus kredi kartı başvurusu için izlenmesi gereken yol haritası oldukça basittir. Banka şubesi, TEB internet adresi ya da telefon bankacılığı yardımıyla kredi katı başvurunuzu yapabileceksiniz.

TEB Bonus kredi kartı başvurusu için internet sitesine girdiğiniz zaman, üst kısımda bulunan menüden Kredi Kartları kategorisine giriş yapmalısınız. Buradan da başvuru yapmak istediğiniz kredi kartını seçmelisiniz. Ardından yönlendirileceğiniz sayfada, Hemen Başvur seçeneğini tıklayın. Burada başvuru işleminin dört farklı kategori ile gerçekleşecektir. İlk kısımda, TC kimlik numarası, cep telefonunuz ve seçtiğiniz kredi kartını işaretlemelisiniz. Ardından alt kısımda bulunan Devam butonuna tıklayın. Otomatik olarak yönlendirileceğiniz yeni sayfada, Bonus Kartınızın limitini belirlemelisiniz.

teb kredi kart basvurusu

Talep ettiğiniz gelir miktarını yazdıktan sonra tekrar alt kısımda bulunan Devam’ı tıklamalısınız. Bundan sonraki sayfada sizden çalışma ve gelir bilgileriniz talep edilecektir. Burada yazacağınız ibareler tamamen doğru olmalıdır. Çünkü, başvurunuz onaylandıktan sonra çalıştığınız yerden gelir belgesi alıp bankaya vermeniz gerekecek. Burada da işlemi devam ettirdikten sonra, son sayfada sizlere başvuru özetiniz gösterilecektir.

Böylelikle kredi kartı başvurunuz tamamlanmış olacak. Bankanın internet adresinden yaptığınız bu başvurunun yanı sıra banka şubesine de gidebilirsiniz. Banka şubesinde yapacağınız başvuruda, sizlerden sadece kredi kartı başvuru formunu doldurmanız talep edilmektedir. Bu formu doldurduktan sonra gereken işlemleri banka görevlisi hızlı bir şekilde yapacaktır.

TEB Bonus kredi kartı başvuru sonucu sorgulama işlemlerinizi internet şubesinden veya alo teb üzerinden bilgilerinizi girerek kart başvurusunun onay durumunu hızlıca öğrenebilirsiniz. Olumlu ya da olumsuz sonuçlanması durumunda başvuru esnasında verdiğiniz cep telefonu numarasına sms kısa mesajı geleceğini unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir