Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu

World kart ayrıcalıklarından faydalanmak için tercih edeceğiniz Vakıfbank, ihtiyacınız olan kredi kartına bir an önce sahip olabilmeniz için, oldukça hızlı bir şekilde çalışmaktadır. Bu doğrultuda, Vakıfbank kredi kartı başvurusunun nasıl yapılacağını ve ne zaman kartınızı elinize alacağınıza bakalım.

Öncelikle, Vakıfbank’ın müşterileri için hazırlamış olduğu birçok kredi kartı bulunmaktadır. Bu kartlardan hangisini almaya karar vermişseniz, Vakıfbank’ın internet adresine girerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı başvurusu yaparken, çiftçiler için özel olarak hazırlanan bir kredi kartı talebinde bulunacaksanız, online ortamda yaptığınız bu başvuru, yalnızca ön başvuru olarak değerlendirilecektir. Bundan dolayı, onaylanan bir ön başvuru söz konusu olduğunda, banka şubelerine gitmeniz ve gelir belgenizi sunduktan sonra geri kalan işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun dışındaki Vakıfbank kredi kartı başvurusu işlemlerinde, banka müşterilerinin banka şubelerine gitmelerine gerek kalmayacaktır. Bu başvurular sırasında, daha önce kullandığınız bir Vakıfbank kredi kartı bulunuyorsa, kartlarınızın tamamını tek bir kart üzerinden de kontrol etmenize olanak tanınmaktadır. Bundan dolayı, işlemlerinizi gerçekleştirirken, size doldurulan form ve uyarılara çok dikkat etmeniz gerekecektir.

Vakıfbank, gelir belgesi sunamayan kişiler için de kredi kartı başvurusu fırsatı sunmaktadır. 25 yaş altı üniversite öğrencileri için hazırlanan bu kredi kartında, kart kullanım aidatı ya da herhangi bir kesinti de söz konusu olmayacaktır. Like Card adıyla piyasaya sunulan bu ürün için, Vakıfbank kredi kartı başvurusu kanalınızı değiştirmeniz gerekecektir.

Like Card’ın kendisine ait internet sitesine girerek, birkaç dakika içerisinde başvuru formunuzu dolduracaksınız. Onaylanan kartınız ise, başvuru sırasında sisteme kaydettiğiniz adresinize gönderilecektir. Hem banka şubesine gitmeyecek hem de herhangi bir zahmete girmeden bu kredi kartını alacaksınız. Kart tesliminden sonra ise, müşteri temsilcisini arayarak, şifre işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir