World Kart Başvurusu Yap

YKB öncülüğünde hayatımıza giren ve bir çok bankanın da müşterilerine ayrıcalıklarını sunduğu World Kart, puan kazandırıp hesaplı ödemeler yapmanıza olanak tanımaktadır. Taksitli avans ve diğer bir çok avantajdan yararlanmak için ister sms ile ister online olarak world kart başvurusu yapma imkanına sahipsiniz.

World Kart Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Dünyadaki en değerli kredi kartlarından biri olan YKB World Kart, Türkiye’de de en geniş kullanım ağına sahiptir. Vadaa reklamlarıyla dimağımıza kazınan bu kredi kartını almak için yeterli şartları taşıyorsanız ayrıcalıklar dünyasına katılabilirsiniz. World kredi kart başvurusu yapmak günümüzde teknolojinin çığır açmasıyla birlikte oldukça basitleşti. Banka şubelerine gitmeye gerek kalmadan bilgisayarınızdan online kredi kartı başvurusu yapabilir ya da cep telefonunuz ile sms kısa mesajı göndererek world kart başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Başlangıcı itibariyle Yapı Kredi Bankası’nın bir hizmeti olarak karşımızda bulunan World Kredi Kartları, bugün bir çok banka tarafından verilmektedir. Bu bankalardan bazıları; teb world kart, albaraka world kart, vakıfbank world kredi kartı ve anadolubank kredi kartı olarak world’ü kullanmaktadır. Bu bankalardan alacak olduğunuz kredi kartlarında YKB’nın sahipliğini üstlendiği ayrıcalıklara erişim sağlayabilirsiniz.

World Kart Başvurusu Sonucu

Çeşitli kaynaklar üzerinden yaptığınız hesap bilgisi için world kart başvurusu sonucu sorgulama işlemini yine wolrd kartın ana ekranı ya da başvuruda bulunduğunuz bankanın sisteminden online olarak tc kimlik numarası ile gerçekleştirebilirsiniz.

Avantajları bol olan bu kredi kartından kazandığınız puanları ister emeklilik hesabı üzerinden, isterseniz de yapacak olduğunuz alışverişlerinizde indirim olarak sağlayabilirsiniz.

Ayrıcalıklar dünyasından hızlıca faydalanmak için hemen world kart başvuru formunu doldurup işlemlerinizi takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir